III. İstanbul Eğitim Konferansı

III. İstanbul Eğitim Konferansı Yaklaşıyor!

 

Mesleki ve Teknik Eğitimde Yeni Ufuklar temasıyla gerçekleştirilecek olan III. İstanbul Eğitim Konferansı’na geri sayım başladı! Mesleki ve teknik eğitimde öne çıkan politika yapıcılar, sektörün öncü temsilcileri ve eğitimin tüm paydaşları 10 Ekim 2023 tarihinde İstanbul Eğitim Konferansı’nda bir araya geliyor.

Eğitimcileri, araştırmacıları, politika yapıcıları ve endüstri profesyonellerini bir araya getiren İstanbul Eğitim Konferansı; odak temalar, ilham verici sunumlar ve ağ oluşturma fırsatları için bir platform görevi görüyor. Kapsayıcı ve dinamik bir ortamı besleyen İstanbul Eğitim Konferansı, katılımcıları eğitimin geleceğini şekillendirmeleri, inovasyonu teşvik etmeleri ve eğitimde yeni ufukları keşfetmeleri için teşvik ediyor.

III. İstanbul Eğitim Konferansı, mesleki ve teknik eğitimin önemini, Türkiye'deki ve dünyadaki mevcut durumu ve güncel sorunları ele almayı hedefliyor. Mesleki ve teknik eğitimde yenilikçi uygulamalar, sektör işbirlikleri, istihdam, iş piyasası, değişen beceri ihtiyaçları, Türkiye ve dünyada mesleki eğitim modelleri ve daha fazlası için takipte kalın.